Locuri de muncăMedicStomatologie generală

Angajam Medic Dentist - Clinica cu program prelungit Sector 6, București
Acum este momentul sa te alaturi echipei LaStomatologie! Daca esti gata sa iti duci cariera la nivelul urmator, aplica astazi!

Noul tau cabinet se afla pe Bulevardul Iuliu Maniu, sector 6 Bucuresti.

Candidatul ideal:
- minim 1 ani experienta;
- PFA/CMI/SRL;
- persoana ambitioasa, carismatica, pozitiva, dornica sa invete si sa evolueze;
- endo rotativ, sistem de obturare la cald,rx retroalveolar
- abilitati excelente de comunicare cu pacientii, personalul si colaboratorii clinicii;
- abilitați de lucru în echipa;
- disponibilitatea de a lucra in ture, inclusiv tura de seara pana la ora 24:00 si in weekenduri
- limba engleza reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului
- rezolvarea problemelor clinice urgente;
- stabilirea planurilor de tratament si asigurarea continuitatii si finalizarii cu succes a acestora;
- realizarea tratamentelor la cele mai inalte standarde de calitate;
- completarea si updatarea actelor medicale;

Clinica cu program prelungit pana la ora 24:00. se lucreaza alternativ in ture inclusiv sambata si duminica.

Beneficii
- procent variabil in functie de incasari;
- program flexibil;

Va rugam sa ne trimiteti CV dvs. la:

militari@dentistnonstop. ro

Grăbește-te!...Acest anunț expiră poimâine!
LaStomatologie

1427 vizualizări Postat pe 03.11.2020 Expiră poimâine

Parteneri Piața Stomatologică