Piața Stomatologică

Anunțul nu mai este activ

V-ar putea interesa:

Medic Colaborator Pedodont

V Medical este o clinică medicală de top, dedicată furnizării de servicii medicale de înaltă calitate și îngrijirii personalizate pe nevoile individuale ale pacienților. În cadrul extinderii echipei noastre, căutăm un medic colaborator pedodont pasionat și dedicat, care să se alăture echipei noastre de profesioniști.

Descrierea Postului:
Specializare: Pedodonție
Tip colaborare: Contract de colaborare
Locație: str. Florilor, nr. 10, Satu Mare

Responsabilități:
Efectuarea consultațiilor și tratamentelor stomatologice pentru copii.
Educația pacienților și părinților privind igiena orală și prevenirea cariilor.
Monitorizarea și gestionarea dezvoltării dentare a copiilor.
Participarea activă la programele de prevenție și educare organizate de clinică.
Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei medicale pentru a asigura un tratament integrat și de calitate.

Cerințe:
Diplomă de licență în Medicină Dentară.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu copiii și părinții.
Cunoașterea și aplicarea tehnicilor moderne și a celor mai bune practici în domeniul pedodonției.
Atitudine profesională, empatică și răbdătoare.

Beneficii:
Mediu de lucru modern și profesionist.
Posibilitatea de a lucra cu echipamente de ultimă generație.
Program flexibil, adaptat nevoilor colaboratorului.
Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
Pachet de beneficii atractiv, corespunzător experienței și calificărilor.

Dacă ești un medic dedicat, pasionat de stomatologia pediatrică și dorești să faci parte dintr-o echipă profesionistă și dinamică, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: contact@v-medical.ro sau să ne contactezi la numărul de telefon: 0753342026.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Echipa V Medical

 Satu Mare, Satu Mare

Parteneri Piața Stomatologică