Piața Stomatologică

Anunțul nu mai este activ

V-ar putea interesa:

Clinica stomatologica PRODENT DR. GRUIA din BUCURESTI, recruteaza Front Desk Officer.

Reprezentantul Front-Desk trebuie sa fie o persoana pozitiva, zambitoare, proactiva, empatica si sa transmita cu profesionalism standardele clinicii.

PROFILUL FRONT DESK OFFICER:

Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;

Studii superioare;

Foarte bune abilitati de comunicare verbala si non-verbala cu pacientii clinicii, cu echipa si colaboratorii clinicii;

Atitudine pozitiva, zambitoare;

Integritate, corectitudine și devotament;

Abilitati organizatorice, responsabilitate, profesionalism, proactivitate, initiativa si implicare ;

Atentie deosebita la detalii;

Flexibilitate si adaptabilitate;

Cunoștințe dе operare PC (MS Office);

Limba Engleza conversational;

Descrierea jobului
Participa la procesul de comunicare interna si externa a companiei si mentine o relatie profesionista cu pacientii

Întimpinǎ clientii si ofera informatiile corespunzatoare

Asigură servirea pacienților si invitatilor cu profesionalism și atențite la detalii.

Gestioneaza cu atentie programarile clinicii

Implementeaza politicile de excelenta in customer service in mod proactiv si natural

Asigura servicii specifice, de secretariat si receptie, primeste si transmite informatii (raspunde la telefon si ofera informatii si/sau redirectioneaza apelurile/ mailurile catre persoanele indicate)

Intocmeste documente si inregistreaza in soft incasarile/cheltuielile zilnice

Transmite rapoarte zilnice/lunare managerului

Deschide și închide clinica conform protocolului intern, asigurându-se că toate etapele sunt parcurse în mod eficient

Beneficii:

​Lucru intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa tanara, entuziasta si implicata spre atingerea obiectivelor la cele mai inalte standarde;

Pachet salarial atractiv; Oportunitati de dezvoltare in cariera

Puteti trimite CV+ FOTO la e-mail: alina.anghelescu@prodentdrgruia.ro

Descrierea companiei
Clinicile de Stomatologie și Implantologie Digitală PRODENT Dr. Gruia, cu două sedii ultracentrale în Piața Victoriei / București și Câmpina, dispun de o echipă multidisciplinară și de profesioniști cu experiență de peste 20 ani în stomatologie, specialiști în Implanturi dentare, Chirurgie orală, Ortodonție, Stomatologie Estetică, Parodontologie și de tehnologii digitale avansate (radiologie cu CT 3D, scannere intraorale, laborator digital intern cu mașini de frezat și printere 3D s.a. ), integrate totul intr-un singur loc. Mai multe detalii pe www.prodentdrgruia.ro.
Date de contact:
Prodent Dr. Gruia București
Adresă: Str. Henri Coandă, Nr. 31A, Sector 1, București
Telefon: 0771.763.640
Email: office@prodentdrgruia.ro
Program: Luni-Vineri: 10.00 -19.00
Website: https://prodentdrgruia.ro/

 Sector 1, București

Receptionera clinica stomatologica

Suntem în căutarea unei persoane motivate și orientate către servicii pentru a se alătura echipei noastre din cadrul unei clinici medicale stomatologice de top. Dacă sunteți în căutarea unei oportunități de carieră stimulante și vă place să lucrați într-un mediu dinamic și interactiv, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dumneavoastră!

Poziție: Receptioneră
Locație: Clinica Medicală Stomatologică (localizată în Pipera)
Program de Lucru: Part Time / Full Time

Responsabilități:

Primirea și gestionarea apelurilor telefonice și a programărilor pacienților într-un mod profesionist și eficient.
Managementul pacientiilor.
Asigurarea că toate informațiile necesare sunt actualizate și corecte în sistemele noastre de gestionare a pacienților.
Coordonarea și comunicarea eficientă cu personalul medical și de asistență pentru a asigura un flux de lucru adecvat și o experiență fluidă pentru pacienți.
Furnizarea de informații detaliate și răspunsuri la întrebările pacienților cu privire la programări, proceduri și servicii disponibile în cadrul clinicii.
Gestionarea eficientă a documentelor și a corespondenței clinice.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul medical ( stomatologie).
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic, gestionând simultan multiple sarcini și cereri.
Abilități de organizare și atenție la detalii remarcabile.
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a sistemelor de gestionare a informațiilor.
Atitudine pozitivă, profesionalism și capacitatea de a lucra eficient în echipă.
Limba engleza - nivel conversational.

Dacă sunteți o persoană orientată către servicii, entuziasmată de domeniul medical și dornică să contribuiți la o experiență pozitivă pentru pacienții noștri, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție. Oferim un mediu de lucru prietenos, oportunități de dezvoltare și un pachet salarial competitiv.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa anne@noadent.ro

 Sector 2, București

Parteneri Piața Stomatologică